Likovni natečaj »Po čebelah se zgleduj – Tisto lepo v mojem življenju«

V letošnjem šolskem letu so učenci naše šole sodelovali na 17. likovnem natečaju »Po čebelah se zgleduj – Tisto lepo v mojem življenju«, ki se je uspešno zaključil z izborom najboljših grafik. Na natečaj je prispelo 442 del učencev osnovnih in podružničnih šol iz Slovenije in Šrilanke. Strokovno komisijo so sestavljali Sonja Makuc, Romeo Stubelj in Vlasta Markočič.

 

Odprtje razstave s podelitvijo priznanj je potekalo v četrtek, 28. 5. 2026, na Osnovni šoli Dobravlje.

 

Med vsemi prispelimi deli je žirija za razstavo izbrala 48 del ter podelila 4 zlata priznanja, 8 srebrnih in 36 bronastih priznanj.

 

Učenca naše šole sta prejela naslednji priznanji:

• Teja Lavrenčič, 3. b razred – zlato priznanje

• Domen Selišek, 3. b razred – bronasto priznanje

 

Nagrajenima učencema iskreno čestitamo za dosežek.

 

 

Več informacij o natečaju, vključno s fotografijami, je objavljenih na spletni strani Osnovne šole Dobravlje: https://www.os-dobravlje.si/17-likovni-natecaj/

 

Mentorica: Janja Hribernik