Šola v naravi (5. razred)

Dragi starši, dobro smo vsi, jutri okoli 15h nas čakajte vi. 4. dan (6. 11. 2025) Zjutraj na pohod smo šli in si kondicijo nabirali. V Resljev gaj smo šli, Ladijski vijak spoznavali. Sonček topel nas je grel, eksperiment na obali pa čisto prevzel. Po jedi nismo nič počivali, ampak si mediteranski vrt […]
Prvošolci in Tone Partljič

Učenci in učenke 1.a smo na poti do zobozdravnice srečali znanega mariborskega pisatelja Toneta Partljiča. Po prijetnem klepetu pa nam je še obljubil, da nas pride obiskat na šolo, če ga povabimo. Kako lep dan za vse nas. Učiteljica Mojca in pedagoginja Andreja